6 найбільших міфів про світлодіодні ліхтарі

Кожна радикальна інновація чи зміна приваблюють свою частку міфів та вигадок. Промисловість світлодіодного освітлення нічим не відрізняється. Тож відокремимо факти від вигадок.

Різниця між дорожніми знаками у всьому світі

Ви коли-небудь помічали дивний дорожній знак за кордоном і не могли зрозуміти його значення? Це цілком нормально. У всьому світі існує багато знаків, які мають однакове значення, але виглядають по-різному. Є також деякі країни, які мають дорожні знаки, які є абсолютно унікальними від інших.

Зустріч з Послом Республіки Хорватія в Україні

 2020

24 травня 2021 відбулась зустріч керівників малих підприємств Чернігівщини з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні Аніцею Джамич, у якій взяло участь Товариство з обмеженою відповідальністю “Багатопрофільне підприємство “АТІЛОС”.

Система управління потужністю світлодіодного світильника (диміювання)

demirovanie blok 1

 

 Передача інформаційних повідомлень по мережах напруги живлення світильників є актуальною науково-технічною задачею і дозволяє створити інтелектуальні системи індивідуального управління джерелами світла на базі існуючих ліній кабельної розводки. Розроблена фахівцями підприємства система управління дозволяє керувати потужністю світильника від 10% до 100%.

Знак "Пішохідний перехід"

 2020

Внаслідок децентралізації влади, що відбувається в Україні, місцеві органи самоврядування наряду з широкими повноваженнями отримали велику відповідальність.

Компанія року 2020

 2020

   Товариство з обмеженою відповідальністю “АТІЛОС" отримало національний сертифікат “Компанія року 2020” від Всеукраїнського галузево-аналітичного центру.

Світовий ринок світлодіодів: зростання, тенденції і прогнози

ринок світлодіодів

Очікується, що на ринку світлодіодів середньорічний темп зростання перевищить 4% протягом прогнозованого періоду 2019-2024 рр. В останнє десятиліття світлодіодна індустрія стала свідком величезних інвестицій декількох компаній, які привели до появи інноваційних світлодіодних технологій.

Оновлений конструктивний ряд світильників серії ДКУ

DKU new

Підприємство АТІЛОС безперервно покращує продукцію і в даний час працює над розширенням ряду світлодіодних світильників зі світловіддачею 130-140лм/Вт та світильників з напругою живлення 12В, 24В для систем сонячних панелей. Вже розроблені світильники серії ДКУ преміум-класу з номером модифікації 611, 711. Для їх виготовлення використовуються високоефективні світлодіоди фірми CREE з найбільшим на сьогоднішній день світловим потоком 1200лм (бін К2), що забезпечує вказану світловіддачу.

КОММУНТЕХ 2019

КОММУНТЕХ 2019

Шановні партнери, клієнти, друзі! Запрошуємо вас відвідати корпоративний стенд підприємства АТІЛОС на міжнародній виставці  "КОММУНТЕХ 2019". Виставка відбудеться з 5-го по 7-е листопада в Міжнародному виставковому центрі (М. Київ, Броварский пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна»).

Експозиція ТОВ"АТІЛОС" на LED EXPO-2019

ledexpo2019

В період з 10-го по 12-е вересня в Міжнародному виставковому Центрі відбувалась виставка світлодіодних технологій LED EXPO 2019. Компанія "АТІЛОС" є постійним учасником цього зібрання і представила широкий спектр світлодіодної продукції власного виробництва.

LED EXPO-2019

ledexpo2019

Компанія "Атілос" запрошує відвідати нашу експозицію на найбільшій в Україні виставці LED EXPO-2019, яка відбудеться в Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті 15.

Освітлення Катерининської церкви м.Чернігів

Модернізація освітлення у місті Мена

Фахівцями компанії розроблено та впроваджено індивідуальний проект освітлення Катерининської церкви м.Чернігів, та впроваджено сучасні технології в систему освітлення реконструйованої Алеї в центрі міста.

Модернізація освітлення у місті Мена

Модернізація освітлення у місті Мена

У місті Мена Чернігівської області реалізований проект модернізації освітлення, в якому ТОВ "Атілос" виступило постачальником світлодіодних світильників і обладнання системи управління освітленням.

Право на використання логотипу CREE

 

cree

 Підприємство ТОВ «АТІЛОС» отримало право розміщати логотип CREE на консольних світлодіодних світильниках власної розробки та виробництва.

Етикетка Енергоефективності

atilos horizontal

 

 

 

 ТОВ "АТІЛОС" отримано висновок щодо енергоефективності світлодіодних світильників для освітлення вулиць и доріг.