Знак "Пішохідний перехід"

 2020

Внаслідок децентралізації влади, що відбувається в Україні, місцеві органи самоврядування наряду з широкими повноваженнями отримали велику відповідальність.

   На баланс у комунальну власність ОТГ передано вулиці, дороги міст та інших населених пунктів, а також значні площі земель поза населеними пунктами, на яких розташовані автомобільні дороги місцевого значення.

   Завдяки плідній співпраці з комунальними службами багатьох міст України ТОВ “АТІЛОС” вчасно реагує на Ваші потреби - розробляє і виготовляє актуальну продукцію. Знаючи потребу у сучасних засобах дорожнього руху саме на нерегульованих пішохідних переходах, підприємство виробляє і успішно постачає знак дорожній 5.35.1/5.35.2 “Пішохідний перехід” з облямівкою із світлодіодною підсвіткою.

   Експлуатаційний стан нерегульованих пішохідних переходів повинен забезпечувати безпеку всіх користувачів дорожнього руху незалежно від пори року, періоду доби чи погодних умов. Важливою складовою забезпечення безпеки дорожнього руху в нічний, сутінковий час та при несприятливих погодних умовах є видимість не тільки тих пішоходів, які вийшли на перехід, а й тих, які стоять на тротуарах та узбіччях. Світлодіодний знак “Пішохідний перехід” виробництва ТОВ “АТІЛОС” значно поліпшує видимість та створює максимальний огляд, забезпечуючи можливість вчасного реагування водія. При вимкненні підсвітки дорожній знак залишається добре помітним, так як має світловідбиваюче покриття.

znak speed