Система управління потужністю світлодіодного світильника (диміювання)

demirovanie blok 1

 

 Передача інформаційних повідомлень по мережах напруги живлення світильників є актуальною науково-технічною задачею і дозволяє створити інтелектуальні системи індивідуального управління джерелами світла на базі існуючих ліній кабельної розводки. Розроблена фахівцями підприємства система управління дозволяє керувати потужністю світильника від 10% до 100%.

 Керуючі сигнали передаються в кожну з трьох фаз в дуже короткі проміжки часу і не впливають на технічні характеристики синусоїдного живлення. Потужність споживання в кожній фазі - до 10 кВт, але може бути збільшена. Система дозволяє коригувати час перемикання і величину споживаної потужності світильниками у вечірній і нічний час.

Загальний вигляд приладів управління показаний на фото нижче.

 demirovanie yaschik 2

 Прилади управління розміщуються в ящику для зовнішнього освітлення (ЯНО). Управління керуючими сигналами можливо по GPS, річним реле часу та диспетчером.

Система управління світлодіодним освітленням по дротах живлення впроваджена в м. Мена Чернігівської області на лінії в 124 світильника (по 75 Вт кожен, довжина ліній - 5 км).