Різниця між дорожніми знаками у всьому світі

Ви коли-небудь помічали дивний дорожній знак за кордоном і не могли зрозуміти його значення? Це цілком нормально. У всьому світі існує багато знаків, які мають однакове значення, але виглядають по-різному. Є також деякі країни, які мають дорожні знаки, які є абсолютно унікальними від інших.

Знак СТОП ("Проїзд без зупинки заборонено")

Коли ми згадуємо про знаки зупинки, перше, що спадає на думку, - це червоний знак восьмикутника з білими літерами, що означає «СТОП». Але виявляється, що це так не у всіх частинах світу. В даний час по всьому світу колір знаків зупинки червоний. Але в минулому деякі також були жовтими та синіми. У деяких країнах, таких як Ефіопія, Ізраїль та Пакистан, знак зупинки позначається рукою, що вказує на зупинку без будь-якого тексту.

Stop-hand-reflective-signs

Зазвичай знаки зупинки мають восьмикутну форму, але є деякі країни, де знак - це коло з перевернутим трикутником всередині нього.

Stop-alert-signs

Ось найнезвичайніші види знаків "СТОП" у світі. Перший - у Японії, має форму перевернутого трикутника. Це, мабуть, єдиний знак у світі, який має таку форму. Другий - у Папуа-Новій Гвінеї, яка має абсолютно унікальну форму порівняно з іншими знаками зупинки по всьому світу. І останній у Непалі, на якому немає тексту чи символу - це лише червоний восьмикутник.

Stop-signs

Незважаючи на те, що більшість країн використовують знаки безпеки англійською мовою, є країни, які використовують лише рідну мову для виготовлення знаків. Нижче знаходяться деякі з цих знаків. Щоб визначити, де вони використовуються, на кожній табличці додано назву відповідної країни.

Stop-traffic-signs

Знаки попередження про тварин

Іншими поширеними типами дорожніх знаків є знаки "Дикі тварини" та "Перегін худоби", які найчастіше можна побачити на сільських дорогах. Але оскільки існують тварини, яких можна зустріти лише в певній країні, деякі ознаки можуть здатися дивними для людей, які живуть в інших місцях. Наприклад, в Австралії звично бачити кенгуру на вулиці, хоча це може бути дуже дивно для інших.

Animal-alert-signs

Зустріти ведмедя, який прогулюється вулицею, може бути буденною картиною в США або Росії. Однак для багатьох людей, які живуть в інших частинах світу, було б дивно побачити попереджувальний знак про появу ведмедя або іншої невідомої тварини на дорозі.

animal-traffic-signs

У Північній Африці можна побачити верблюдів, які переходять дорогу за попереджувальними знаками, тоді як у Південній Африці це може бути безліч тварин від слонів і жирафів до носорогів та левів.

Animal-road-signs

Знак пішохідний перехід

Зазвичай, згадуючи про знаки пішохідного переходу, ми уявляємо собі ілюстрацію чоловічої фігури, що йде по зебрі. Але знаки пішохідного переходу можуть відрізнятися залежно від країни. Здебільшого різницю видно у зовнішності особи, що переходить дорогу.

Pedestrian-crossing-traffic-signs

Австралія - єдина країна, де на знаку пішохідного переходу немає особи, а лише ілюстрація ходьби ногами. Лаос також унікальний, оскільки це єдиний знак, де зображена жінка, яка перетинає дорогу. А унікальність знака для Катару - людина, яка переходить вулицю, в одязі.

Ці три знаки нічим особливо не вирізняються серед інших країн. Незначна відмінність є в Ізраїлі та Японії, де на знаках зображені пішоходи, які носять капелюхи. Також є деяка різниця в кольорах і формах зображень.

Кольори та форми дорожніх знаків

Хоча подібні знаки можуть мати різний дизайн у всьому світі, певні кольори та форми знаків зазвичай мають однакове значення. Що означає кожен колір і форма, коли вони використовуються для дорожніх знаків.

Зелений - напрямні, інформаційні та знаки безпеки

Червоний - попередження, небезпека, зупинка, неправильний шлях, в'їзд заборонено

Синій - знаки сервісу, місця для паркування для водіїв з обмеженими можливостями

Білий і чорний - нормативні знаки, зазвичай чорний малюнок на білому фоні

Жовтий - загальні попереджувальні знаки

Помаранчевий - будівельні попереджувальні знаки.

Те саме з формами дорожніх знаків. Певна форма відноситься до певного типу дорожнього знака.

Road-sign-shapes

Прямокутники (вертикальні) - нормативні знаки

Прямокутник (горизонтальний) - орієнтири

Трикутник - попереджувальні знаки

Восьмикутник - знаки зупинки

Коло - залізничний переїзд, екстрена евакуація

Смішні дорожні знаки

Світ повний смішних дорожніх знаків, які часом неможливо пояснити. Ймовірно, мета цих знаків - привернути увагу і навіть зробити подорож водія трохи веселішою.

funny-children-road-sign

Будьте обережні - дикі тварини/діти

Traffic-hazard-sign

Корисний, особливо для тих, хто рідко дивиться під ноги під час ходьби.

funny-road-signs

Перший знак взуття є попередженням для жінок, які носять туфлі на підборах, попереджаючи їх про те, що каблук взуття може зламатися, якщо вони пройдуть на дану територію. Це смішно, але корисно водночас.

Другий знак: Увага! Погодуєш голуба - втратиш пальця!

Третій дорожний знак: Остерігайтеся Боба!

Четвертий знак наголошує: Попередження: корови, які падають.

Унікальні дорожні знаки

Кожна країна має свою унікальність, яку можна застосувати і до дорожніх знаків. Є дорожні знаки, які можна побачити лише в певній країні і ніде більше.

Alert-sign

Цей знак втечі іммігрантів розташований у США. Він використовується, щоб попередити водіїв бути обережнішими, оскільки через вулицю можуть переселятися емігранти з дітьми.

Traffic-boards

Цей знак із зображенням пегаса використовується у Сполученому Королівстві та Перу, він призначений для попередження про вершників, які перетинають дорогу. Другий знак - у Фінляндії означає "остерігайтеся крихкого льоду", хоча туристи, жартуючи, називають його: "Остерігайтеся фінських зомбі".

Якщо ви хочете замовити дорожні знаки з підсвіткою Знак 2.2 "Проїзд без зупинки заборонено" або Знак 5.35.1/5.35.2 “Пішохідний перехід” з облямівкою, звертайтесь до нашої компанії.