6 найбільших міфів про світлодіодні ліхтарі

Кожна радикальна інновація чи зміна приваблюють свою частку міфів та вигадок. Промисловість світлодіодного освітлення нічим не відрізняється. Тож відокремимо факти від вигадок.

Міф № 1 - світлодіодне освітлення коштує дорого

Цей міф про світлодіодне освітлення зіграв вирішальну роль у повільному впровадженні світлодіодного освітлення у країнах, що розвиваються. Вважається, що світлодіодні вироби для освітлення дуже дорогі, що є абсолютно неправдою. По-перше, глобальне виробництво, дешеве обладнання та конкуренція значно знизили ціни на світлодіодні світильники та лампи для внутрішніх та зовнішніх приміщень. По-друге, хоч лампи розжарювання коштують дешевше, але мають невеликий термін служби та велике споживання електроенергії. Отже, загалом світлодіодне освітлення зовсім не дороге.

Міф № 2 - світлодіодні ліхтарі не яскраві

Світлодіодні світильники забезпечують зовсім інше освітлення в порівнянні з традиційними освітлювальними приладами, такими як лампи розжарювання. Завдяки сучасним світлодіодам LED ліхтарі можуть забезпечувати різноманітне освітлення в залежності від призначення. Світлодіодні освітлювальні вироби також можуть імітувати природне світло, чого старі джерела світла не можуть зробити.

Міф № 3 - світлодіодам потрібен час, щоб засвітитися

Один з найпопулярніших міфів про світлодіоди у світі! Правда в тому, що світлодіодні освітлювальні прилади запалюються миттєво і не вимагають часу, на відміну від традиційних ламп. Їх можна навіть вмикати та вимикати знову і знову, не скорочуючи термін їх служби. Навіть проблема мерехтіння не виникає у сучасних світлодіодних освітлювальних виробах, якщо вони, звичайно, не пошкоджені через тривале використання або проблеми з обладнанням.

Міф № 4 - світлодіоди не працюють на морозі

Продукти зі світлодіодним освітленням бездоганно працюють при екстремальних морозах. Хоча надмірний холод не впливає на термін служби світлодіодних освітлювальних приладів, надмірне нагрівання з часом пошкоджує обладнання будь-якої техніки. Тож, якщо ви відкладаєте перехід на світлодіодне освітлення, тому що живете в холодному місці - відкиньте свої сумніми та замовте своє світлодіодні світильники вже сьогодні!

Міф № 5 - світлодіодні ліхтарі шкідливі

Науково доведено, що світлодіодне освітлення - найкраще джерело освітлення для очей. Сучасні інноваційні світлодіодні компанії розробили освітлювальні вироби, такі як лампи для читання, які особливо уважно ставляться до здоров'я очей дітей. А якщо говорити про складові частини, то світлодіодні освітлювальні вироби не містять у собі ртуті, свинцю чи інших токсичних матеріалів. Отже, вони на 100% безпечні!

Міф № 6 - світлодіодні ліхтарі мають короткий термін служби

Світлодіодні освітлювальні вироби набули популярності в першу чергу за їх тривалий термін служби. Отже, цей міф просто не має сенсу. Високоякісне світлодіодне освітлення не згасне протягом багатьох років. При оптимальному використанні вони можуть прослужити навіть десятиліття! Це факт світлодіодного освітлення, який заохочує підприємства, підприємців та організації переходити на сучасні вироби зі світлодіодним освітленням.