Світлофори автономні Т7.1 - Т7.4-АТ

Cвітлофорне обладнання

Світлодіодні світлофори Т7.1-АТ, Т7.2-АТ, Т7.3-АТ, Т7.4-АТ. використовують для позначення нерегульованих перехресть, пішохідних переходів.

Автономні світлофори серії Т7 використовуються також, коли не забезпечена видимість небезпеченої ділянки дороги на відстані, достатній для того, щоб транспортний засіб міг зупинитись, переміщаючись із швидкістю, допустимою на попередній ділянці дороги.

Світлофори Т7.1-АТ и Т7.2-АТ складаються з двох секцій та працюють в режимі поперемінного ввімкнення сигналів жовтого кольору. Світлофори Т7.3-АТ та Т7.4-АТ складаються з однієї секції та працюють в миготливому режимі сигналу жовтого кольору. Період миготіння сигналів – 1 секунда.

Світлофори вміщують схему керування, яка забезпечує миготливий режим роботи світлофору. Світлофори працюють автономно, без підключення к дорожньому контролеру або іншому зовнішньому керуючому пристрою.

Світлофори Т7.1-АТ, Т7.2-АТ, Т7.3-АТ, Т7.4-АТ в порівнянні зі звичайними ламповим світлофорами споживають менше електроенергії, мають підвищену надійність. Відповідають всім вимогам стандартів України.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Номінальне напруга 220 (± 40)В; 50 Гц
 • Споживана потужність однієї секції, не більше 12 Вт
 • Застосування в кліматичних умовах від -40˚С до +60˚С
 • Світлодіодні модулі МС Ø 200; 300 мм
 • Повний строк експлуатації, не менше 20 років
 • Строк гарантійного обслуговування 5 років

За вимогою замовника, світлофор може виготовлятись у виконанні з напругою живлення 12В або 24В (для застосування в системах з автономним живленням).
 1. Iм'я*
  Пожалуйста, введите имя
 2. Телефон*
  Неправильный номер
 3. E-mail
  Неправильный e-mail адрес.
 4. Запит
  Неправильный ввод
 5.   RefreshInvalid Input