Пристрій звукової сигналізації ПЗС1-АТ

Системи управління рухом

Пристрій звуковой сигналізації ПЗС1-АТ призначений для дублювання світлових сигналів пішохідного світлофору звуковими сигналами з метою допомогти сліпим або слабозорим пішоходам визначити місцезнаходження пішохідного переходу, сприймати сигнали світлофору та контролювати правильність руху через перехід.

ПЗС1-АТ дозволяє відтворювати як мовні повідомлення, так і різноманітні звукові сигнали, мелодії або сигнали типу «метроном». В стандартній конфігурації ПЗС1-АТ передбачені декілька голосових та звукових режимів. Їх вибір здійснюється за допомогою мікроперемикача. Можливі конфігурації за спеціальним замовленням, з вибором різноманітних звукових сигналів, а також мовних повідомлень, що містять назви вулиць.

Можливість сприйняття сигналів світлофору сліпим або слабозорим пішоходом забезпечується виданням визначених звукових сигналів під час ввімкнення та вимкнення зеленого сигналу пішохідного світлофору. При використанні звукового режиму – це пакет повторних звукових сигналів, частота повтору яких збільшується к моменту вимкнення зеленого сигналу світлофора. При використанні голосового режиму – це повідомлення, що дозволяють перехід («Перехід дозволено» або «Перехід проспекту Миру дозволено») з повторами, кількість яких визначається тривалістю зеленого сигналу світлофора; повідомлення, що інформують про швидке вимкнення зеленого сигналу світлофора («Завершуйте перехід»); повідомлення, що забороняють перехід при вимкненні зеленого сигналу світлофора («Заборонений перехід»), а також повідомлення, що інформують про натискання на кнопку ТВП («Чекайте на перехід») при її наявності.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Можливість контролю сліпим або слабозорим пішоходом правильності його напрямку руху через перехід забезпечується тим, що звукові повідомлення видаються з протилежної сторони переходу назустріч правильному напрямку переходу, тобто є звуковим маяком.

В залежності від часу доби пристрій може змінювати гучність відтворених звукових сигналів у відповідності зі встановленими налаштуваннями.

При роботі пішохідного світлофору ПЗС1-АТ вимірює тривалість ввімкнення зеленого сигналу пішохідного світлофора, формує відповідний їй за тривалістю пакет звуків або голосових повідомлень переходу та озвучує його. При переході світлофорного об’єкту в режим жовтого миготливого сигналу видання повідомлень переходу припиняється.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПЗС1-АТ встановлюється поблизу пішохідного світлофору. Живлення ПЗС1-АТ здійснюється від мереж живлення червоного та зеленого сигналів пішохідного світлофору.

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Звукові сигнали переходу:
  • рівень звукового сигналу, дБ, не менше 90
  • максимальна тривалість мовних повідомлень, с. 60
  • кількість режимів роботи 8
 • Номінальна напруга живлення, В 220 ± 40
 • Споживана потужність, Вт, не більше 20

 1. Iм'я*
  Пожалуйста, введите имя
 2. Телефон*
  Неправильный номер
 3. E-mail
  Неправильный e-mail адрес.
 4. Запит
  Неправильный ввод
 5.   RefreshInvalid Input