Табло відліку часу ТВЧ1-АТ(200 мм) та ТВЧ2-АТ(300 мм)

Світлофорне обладнання

Табло відліку часу ТВЧ1-АТ(200 мм) і ТВЧ2-АТ(300 мм) призначені для індикації відліку в секундах часу, що залишається до вимкнення сигналу світлофора. ТВЧ суттєво підвищує безпеку дорожнього руху, особливо для пішоходів з обмеженими можливостями пересування та школярів.

Колір цифр індикації відліку часу відповідає кольору ввімкненого сигналу світлофора.

ТВЧ виконано у вигляді додаткової світлофорної секції, встановлюється на верхню секцію світлофору та підмикається паралельно до ланцюгів ввімкнення сигналів світлофору. При роботі світлофора в режимі регулювання руху ТВЧ вимірює в реальному масштабі часу фактичні тривалості червоного та зеленого сигналів світлофору та відображає їх зворотній відлік. При переході світлофорного об’єкту в режим жовтого миготливого сигналу індикація вимикається.

Для підключення табло відліку часу нема потреби у виділенні окремих силових ланцюгів та зміни програми дорожнього контролеру. ТВЧ підключається до штатних ланцюгів, що знаходяться в світлофорі.

ТВЧ сумісно з усіма типами світлофорів та контролерів, що застосовуються в Україні.

Умови експлуатації ТВЧ відповідають умовам експлуатації світлофорів світлодіодних.

Конструктивно ТВЧ виконано у вигляді світлофорної секції, що встановлюється на пішохідний або транспортний світлофор та має два виконання 200 та 300 мм.

 1. Iм'я*
  Пожалуйста, введите имя
 2. Телефон*
  Неправильный номер
 3. E-mail
  Неправильный e-mail адрес.
 4. Запит
  Неправильный ввод
 5.   RefreshInvalid Input