Модулі транспортні з табло відліку часу МСІ/МС-200(300)-Ж-ЧЗ-АТ

Світлофорне обладнання

Модулі світлодіодні транспортні МСІ/МС-300-Ж-КЗ-АТ та МСІ/МС-200-Ж-КЗ-АТ відрізняються від звичайних світлофорних модулів тим, що в них інтегровано табло відліку часу (ТВЧ). Табло відображає відлік часу в секундах, що залишається до вимкнення червоного або зеленого сигналів світлофорів.

При ввімкненні жовтого сигналу світлофору секція сигналу жовтого кольору працює як в звичайному дорожньому світлофорі.

При роботі в режимі регулювання руху ТВЧ вимірює в реальному масштабі часу фактичні тривалості червоного та зеленого сигналів світлофора та відображає їх зворотній відлік. Світлодіодні модулі МСІ/МС-300-Ж-КЗ-АТ та МСІ/МС-200-Ж-КЗ-АТ сумісні з усіма типами дорожніх контролерів та світлофорів.

Застосування світлодіодних модулів МСІ/МС-300-Ж-КЗ-АТ та МСІ/МС-200-Ж-КЗ-АТ дає водіям транспортних засобів додаткову інформацію про час до вимкнення червоного та зеленого сигналів світлофора, дозволяє оцінити можливість перетину перехрестя без створення аварійної ситуації, підготуватись до початку руху або вимкнути двигун при тривалому очікуванні. Це суттєво підвищує безпеку дорожнього руху, дозволяє економити паливо та покращує екологічну ситуацію на світлофорному об’єкті.

Модулі МСІ/МС-300-Ж-КЗ-АТ та МСІ/МС-200-Ж-КЗ-АТ не потребують особливих умов по улаштуванню, монтуються безпосередньо в корпуси транспортних світлофорів, що експлуатуються.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Діаметр робочої поверхні розсіювача, мм 300/200
 • Номінальна напруга живлення, В 220 +/- 40
 • Споживана потужність, Вт, не більше 15
 • Сила світла жовтого сигналу, Кд, не менше 300
 • Розмір цифр відліку часу, мм, не менше 172х90/116х60
 • Діапазон температур навколишнього середовища, ˚С від - 40 до +60

Департамент ДАІ МВС України, листом від 18.03.2011 № 4/7-2925, дозволив використання світлофорів транспортних з відліком часу на дорогах України.
 1. Iм'я*
  Пожалуйста, введите имя
 2. Телефон*
  Неправильный номер
 3. E-mail
  Неправильный e-mail адрес.
 4. Запит
  Неправильный ввод
 5.   RefreshInvalid Input