Модулі світлодіодні МС

Світлофорне обладнання

Модуль МС вміщує більше сотні напівпровідних світловипромінювальних елементів – світлодіодів червоного, жовтого або зеленого кольору світіння, рівномірно розміщених у вигляді матриці, що розташована під безкольоровим полікрбонатним склом-розсіювачем типорозміру 200 мм або 300 мм.

Модуль має спеціальне джерело живлення, що перетворює напругу електромережі 220 В 50 Гц, яка подається від контролера для ввімкнення світлового сигналу в стабілізований струм живлення світлодіодів. Необхідні символи (стрілки, фігури) виконуються у вигляді трафаретів з внутрішньої сторони скла-розсіювача.

Стабілізація струму живлення світлодіодів забезпечує незмінність сили світла при зміні температури навколишнього повітря від мінус 40 до плюс 60 градусів за Цельсієм та при зміні напруги електромережі від 180 до 260 вольт.

Взаємне розміщення світлодіодів, їх ввімкнення і живлення виконані таким чином, що у випадку відмови в процесі експлуатації окремих (майже до 20% від загальної кількості) світлодіодів, сила світла не зменшується, сприйняття світлового сигналу не погіршується.

Сила світла, спрямованість та кольорові характеристики світлових сигналів модулів МС відповідають ДСТУ 4092-2002.

Модулі МС виготовляються з запасом за силою світла не менше 30%, завдяки чому забезпечується відповідність їх сили світла вимогам ДСТУ 4092-2002 протягом всього строку експлуатації з урахуванням декларованого виробником світлодіодів зниження їх сили світла.

Повний середній строк експлуатації МС не менше 20 років.

Модулі МС можуть поставлятись окремо для модернізації лампових світлофорів та для іншого застосування на вибір Замовника в якості джерела світлових сигналів.

Конструкція модулів МС забезпечує можливість їх улаштування в секції лампових світлофорів замість ламп розжарювання, відбивачів та кольорових світлофільтрів-розсіювачів, що дозволяє довести світлотехнічні характеристики лампових світлофорів у відповідність до ДСТУ 4092-2002 та суттєво знизити енергоспоживання та витрати не технічне обслуговування.

Модулі МС сумісні з усіма типами дорожніх контролерів, що застосовуються в Україні.

 1. Iм'я*
  Пожалуйста, введите имя
 2. Телефон*
  Неправильный номер
 3. E-mail
  Неправильный e-mail адрес.
 4. Запит
  Неправильный ввод
 5.   RefreshInvalid Input